Menu
Stores
Sign In
Basket
Sign In
Stores
Basket
ALL DEPARTMENTS
New In
Starbuys
VIEW Starbuys
Halloween
Halloween Clothing
Halloween Costumes, Masks & Accessories
Halloween Decorations
Halloween Party & Tableware
Halloween Pets
Halloween Sweets & Treats
VIEW MORE
VIEW MORE
VIEW MORE
VIEW MORE
VIEW MORE
VIEW MORE
VIEW Halloween
Christmas
Christmas Clothing
Christmas Decorations
Christmas Home
Christmas Pet
Christmas Trees
VIEW MORE
VIEW MORE
VIEW MORE
VIEW MORE
VIEW MORE
VIEW Christmas
Health, Beauty & Fitness
Sun & Holiday
Aftersun
Insect Repellent
Fake & Gradual Tan
Sun Cream, Lotions & Sprays
Health & Wellbeing
Cold & Flu
Ear, Mouth & Skin Care
Eye Care
Family Planning
First Aid
Foot Care
Pain Relief
Vitamins & Supplements
Fitness
Sports Nutrition
Meal Replacement
Fitness Equipment
Fitness Clothing
Toiletries
Skin Care
Dental Care
Mens Toiletries
Sanitary Products
Incontinence Products
Hair Care & Styling
Hair Dye
Hair Accessories
Shampoo
Make Up & Nails
VIEW MORE
VIEW MORE
VIEW MORE
VIEW MORE
VIEW MORE
VIEW MORE
VIEW Health, Beauty & Fitness
Toys & Games
Action Toys
Animal Toys
Action Figures
Pre-School Figures & Playsets
Vinyl Toys & Collectables
Arts, Crafts & Music
Arts & Crafts
Musical Instruments
Baby & Pre-School Toys
Baby Toys
Pre School Toys & Playsets
Cars & Vehicle Toys
Diecast Cars & Playsets
Remote Control Cars
Dolls & Dress Up
Baby Dolls
Fashion Dolls
Role Play & Dress Up
TV & Film Dolls
Outdoor Play
Scooters
VIEW MORE
VIEW MORE
VIEW MORE
VIEW MORE
VIEW MORE
VIEW MORE
VIEW Toys & Games
ALL DEPARTMENTS
New In
Brands
Online Exclusive
Starbuys
Hinch Farm
Hinch Home
Back To School
Halloween
Christmas
Summer Essentials
Seasonal & Events
Garden & Outdoor
Health, Beauty & Fitness
Home & Electrical
Toys & Games
Arts, Crafts & Stationery
Pets
Travel & Leisure
Cleaning & Household
Baby & Kids
Clothing
Groceries
Bulk Buys
FREE SAVER DELIVERY
When you spend £100 on eligible items
HASSLE-FREE RETURNS
Return items via post or in store
OVER 600 STORES
Find one near you...
Home
Groceries
Treats & Snacks
Chocolate & Sweets
SHOW FILTERS
HIDE FILTERS
Name
Price (Asc)
Price (Desc)
Newest
Saving
FILTERS
Clear Filters
Category
Chocolate Bars
Chocolate Boxes & Gifts
Chocolate Pouches & Bags
Jelly & Chewy Sweets
Mints & Gum
Traditional Sweets
Brand
Aero
Amos
Baileys
Barratt
Bazooka Candy Brands
Bebeto
Bounty
Buchanan's
Cadbury
Celebrations
Chewits
Chooee
Choonies
Chupa Chups
Crunchy Clouds
Daim
Dexters
fini
Flapjack
Flipz
Fox's
Fruit Bowl
Fruit Works
Fruit Zone
Fruit-tella
Galaxy
Gummi Zone
Hallow Scream
Hannah's
Haribo
Harry Potter
Juicy Drop
Kellogg's
Kinder
Kit Kat
Lion
Lion
M&M's
Maltesers
Maoam
Maxilin
Maynards Bassetts
McVitie's
Mega
Milky Way
Milkybar
Mrs Tilly's
Nerds
Nestle
Nougatlicious
Quality Street
Red Band
Reese's
Riesen
Rolo
Rowntree's
Ruffles
Skittles
Smarties
Smint
Snickers
Sour Patch Kids
Storck
Swizzels
Swizzels Love Hearts
Terry's
The Gift Collection
The Nightmare Before Christmas
The Sweet Co.
Tic Tac
Toffifee
Trebor
Twix
Uncle Joe's Mint Balls
Vidal
Vimto
Werther's Original
Xtra
York Fruits
Yorkie
DONE
Results
per page
20
40
80
ALL
Page
1 of 14
FILTERS
Clear Filters
Category
Chocolate Bars
Chocolate Boxes & Gifts
Chocolate Pouches & Bags
Jelly & Chewy Sweets
Mints & Gum
Traditional Sweets
Brand
Aero
Amos
Baileys
Barratt
Bazooka Candy Brands
Bebeto
Bounty
Buchanan's
Cadbury
Celebrations
Chewits
Chooee
Choonies
Chupa Chups
Crunchy Clouds
Daim
Dexters
fini
Flapjack
Flipz
Fox's
Fruit Bowl
Fruit Works
Fruit Zone
Fruit-tella
Galaxy
Gummi Zone
Hallow Scream
Hannah's
Haribo
Harry Potter
Juicy Drop
Kellogg's
Kinder
Kit Kat
Lion
Lion
M&M's
Maltesers
Maoam
Maxilin
Maynards Bassetts
McVitie's
Mega
Milky Way
Milkybar
Mrs Tilly's
Nerds
Nestle
Nougatlicious
Quality Street
Red Band
Reese's
Riesen
Rolo
Rowntree's
Ruffles
Skittles
Smarties
Smint
Snickers
Sour Patch Kids
Storck
Swizzels
Swizzels Love Hearts
Terry's
The Gift Collection
The Nightmare Before Christmas
The Sweet Co.
Tic Tac
Toffifee
Trebor
Twix
Uncle Joe's Mint Balls
Vidal
Vimto
Werther's Original
Xtra
York Fruits
Yorkie
Giga Barbecue Marshmallows 600g
£2.79
46.50p/100g
BUY
Haribo Limited Edition Harry Potter 140g - Luna Lovegood
£1.25
£0.99
-20%
70.71p/100g
BUY
Haribo Limited Edition Harry Potter 140g - Harry Potter
£1.25
£0.99
-20%
70.71p/100g
BUY
Haribo Limited Edition Harry Potter 140g
£1.25
£0.99
-20%
70.71p/100g
BUY
KitKat F1 Milk Chocolate Collectable Tin Car 132g
£10.00
£6.99
-30%
£5.30/100g
BUY
Haribo Rhubarb & Custard Rolls 140g
£1.25
£0.89
-28%
63.57p/100g
BUY
Galaxy Smooth Milk Chocolate Gift Large Sharing Block Bar 360g
£4.49
£1.25/100g
BUY
M&M's Crispy Chocolate More to Share Pouch Bag 187g
£2.75
£1.47/100g
BUY
M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g
£2.99
£2.49
-16%
£1.25/100g
BUY
M&M's Chocolate More to Share Pouch Bag 200g
£2.49
£1.25/100g
BUY
Milky Way Milk Chocolate Bar 21.5g x 56
£27.00
£2.14/100g
BUY
Aero Peppermint Chocolate Sharing Bar 90g
£2.00
£1.29
-35%
£1.43/100g
BUY
Little Rolo Milk Chocolate Giant Tube 80g
£2.00
£0.99
-50%
£1.24/100g
BUY
Milkybar Buttons White Chocolate Giant Tube 80g
£2.00
£0.99
-50%
£1.24/100g
BUY
The Nightmare Before Christmas Lucious Lollies 354g
£1.89
53.39p/100g
BUY
Cadbury Chocolate Christmas Selection Box 125g x2
£5.50
£3.98
-27%
VIEW
Amos 4D Gummy Blocks Christmas House 300g
£4.49
£1.50/100g
BUY
Amos 4D Gummy Dress Up Blocks 170g
£1.99
£1.05/100g
BUY
Rowntree's Randoms Sleigh-Tastic Fruit Flavour Jellies Sharing Bag 130g
£1.50
£0.99
-34%
76.15p/100g
BUY
Smarties Milk Chocolate Giant Tube 120g
£2.00
£0.99
-50%
82.50p/100g
BUY
Results
per page
20
40
80
ALL
Page
1 of 14